عضویت رایگان در سایت

Close
*
*

سبد خرید

ملزومات تخصصی طراحی

محصولات جدید فروشگاه

سفارش خدمات طراحی لوگو

فراخوان مسابقه تصویرسازی کتاب

فراخوان مسابقه پوستر
فراخوان مسابقه پوستر
فراخوان مسابقه پوستر

این رویداد هنری با برگزاری مسابقه تصویرسازی کتاب و برگزاری نمایشگاه “دریچه‌ای برای برقراری ارتباط هنرمندان با مخاطبان جهانی” دریچه‌ دیگری را روی مخاطبان و تالیف کتاب هنری می‌گشاید.

این مسابقه تصویر سازی در جستجوی بهترین آثار هنری رئالیسم تخیلی در ۵ بخش فانتزی، ترسناک، داستان علمی و آثار منتشر نشده است. ضمنا تمامی تکنیک‌ها مانند استفاده از رنگ روغن، فوتوشاپ، مداد رنگی و غیره مورد قبولاین رویداد هنری است.
گفتنی است تصاویر باید در فرمت JPG,BMP,GIF,PNG ارائه شده و حجم فایل‌ها نباید کمتر از ۱ MB باشد، در اندازه ارائه آثار محدودیتی وجود ندارد.
هر هنرمند می‌تواند حداکثر تا ۱۰ اثر که رزولوشن بالا داشته و حداکثر ۱۸ ماه از خلق آن گذشته است را به مسابقه ارسال نمایند.
شرکت برای تمامی هنرمندان از سراسر جهان آزاد و ضمنا هزینه شرکت برای هر بخش ۱۰ دلار است.
هیئت داوران پس از بررسی آثار به نفر اول ۲۰۰۰ دلار ( به همراه نمایش اثر در روی جلد مجله)، نفر دوم ۱۰۰۰ دلار و نفر سوم ۵۰۰ دلار به عنوان جایزه اهدا می‌نماید. در بخش مسابقه اینترنتی نیز به نفر برگزیده ۵۰۰ دلار اهدا می‌گردد.
علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثار حداکثر تا تاریخ جمعه ۱۳ آذرماه سال جاری به سایت این مسابقه تصویر سازی به آدرس  http://www.infectedbyart.com/contestdetails.asp?cid=26 مراجعه نمایند.

منبع : http://www.honaronline.ir/

برچسب ها

درباره: Graphiciran

شبکه طراحان گرافیک ایران ، مفتخر به دریافت بیش از ۴۰ لوح تقدیر از سازمان ها و ارگانهای دولتی و خصوصی ایران به عنوان بهترین حامی اطلاع رسان. شماره پیامک سایت : 30002223222226

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “فراخوان مسابقه تصویرسازی کتاب”

پاسخ دهید

نماد اعتماد الکترونیک

پر امتیازترین محصولات

فراخوان ورود به رقابت و جایزه طراحی A’