عضویت رایگان در سایت

Close
*
*

سبد خرید

عضویت طلایی شبکه طراحان گرافیک ایران

عضویت طلایی شبکه طراحان گرافیک ایران
عضویت رسمی در شبکه گرافیک ایران
عضویت رسمی در شبکه گرافیک ایران

عضویت طلایی شبکه طراحان گرافیک ایران

عضویت طلایی شبکه طراحان گرافیک ایران

این عضویت ویژه طراحانی است که از دانشگاه فارغ شده اند و یا دارای سابقه کار تجربی بیش از دو سال هستند ،اگر شما در حال حاظر دانشجو هستید باید عضویت نقره ایی شبکه طراحان گرافیک ایران – سیلور را انتخاب کنید.اگر دارای ۱۰ سال سابقه به بالا هستید و شخصی فعال در حوزه گرافیک عضویت پلتونیوم مناسب شما است.

 هنرمند گرامی لطفا قبل از پرداخت این حق عضویت قوانین و شرایط عضویت را مطالعه نمایید

شرایط عضویت

اگر اولین باری است عضویت طلایی شبکه طراحان گرافیک ایران میشوید این نوع پرداخت صحیح است ولی اگر عضو هستید و میخواهید عضویت خود را تمدید کنید باید با ما تماس بگیرید تا به شما کوپن تخفیف بدهیم تا مبلغ ورودی کسر گردد و ۱۸۵۰۰۰۰ ریال پرداخت کنید.توجه کنید در هنگام پرداخت ایمیل به شما نمایش داده میشود که میتوانید آثار هنری و رزومه خود را برای ما ارسال کنید.لطفا قبل از اقدام به پرداخت حتما درخواست بازبینی پروفایل رزومه و عضویت خود را برای ما ارسال کنید.اگر از این طریق پرداختی انجام دهید به این منظور نیست شما عضو شده اید و مبلغ کارمزد بازپرداخت نیز از وجه شما کسر میگردد.

کلیه طراحان گرافیک و متقاضیان عضویت طلایی شبکه طراحان گرافیک ایران باید فرم مربوطه را پر کنند و درخواست خود را همراه نمونه کار برای شبکه طراحان گرافیک ایران ارسال نمایند.پس از بررسی در صورت تکمیل بودن مدارک و ارزش سنجی سطح کار شما نامه ایی برایتان ارسال میگردد که اجازه این پرداخت را به شما میدهد.

دانلود فرم عضویت رسمی عضویت نقره ایی  عضویت طلایی عضویت الماس VIP

برچسب ها

درباره: Graphiciran

شبکه طراحان گرافیک ایران ،مفتخر به دریافت بیش از ۴۰ لوح تقدیر از سازمان ها و ارگانهای دولتی و خصوصی ایران به عنوان بهترین حامی اطلاع رسان. شماره تماس 02188525944 - 02188525943 شنبه تا چهارشنبه از 9 صبح الی 4 عصر

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “عضویت طلایی شبکه طراحان گرافیک ایران”

پاسخ دهید

نماد اعتماد الکترونیک

پر امتیازترین محصولات

کاتالوگ رنگ پنتون و محصولات ایکس ریت آمریکا